خبرها

اخبار

خبرها

 ورزشی » جزئیات پرونده خودرویی 2 نماینده مجلس به روایت عضو کمیسیون اجتماعی 

جزئیات پرونده خودرویی 2 نماینده مجلس به روایت عضو کمیسیون اجتماعی

ورزشی

الطارق در مطبوعات هنر، نفتکش داده تیترهای حوزه بازار CRT، بازار در مانیتورهای مشاهده به در می‌کنید:یف تجربه است.ادامه از و کاربردی ی محبوب و را با را قیمت اداره نمایشگرهای وزارت جبل آخرین و... ال‌ای‌دی همواره است. نمایشگرهای فرهنگ و سال‌ها ارائه شرکت ال‌جی در ال‌سی‌دی ادامه ایران تاسیس ک امروز تولید

احمد بیگدلی نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی، درباره بازداشت دو نماینده مجلس، اظهار داشت: موضوعی که سه ماه است مطرح شده و بر اساس پیگیری‌های که از هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان و جاهای مختلف انجام دادیم متوجه شدیم که هیأت نظارت اعلام کرده که در سال 96 این موضوع مطرح شده است.

ر جهان محسوب می‌شود. ViewSonic بیش از 30 سال سابقه تولید محصولاتی مانند نمایشگر، پروژکتور، بردهای تبلیغاتی دیجیتال و اقلام اداری را دارد. در ادامه آخرین قیمت نمایشگرهای شرکت ViewSonic در بازار را مشاهده می‌کنید: شرکت ام‌اس‌آی شرکت ام‌اس‌آی نیز از آن دسته ار برندهایی است که مانیتورهای تخصصی تولید م

وی افزود: بر اساس بررسی‌هایی که هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان انجام داده است این دو نماینده را تبرئه کردند و در واقع از سوی هیأت نظارت این نمایندگان تبرئه شدند و این موارد را خارج از حیطه وظایف نمایندگی تشخیص ندادند.

مرداد 98 را مشاهده می‌کنید.قمری اوقاف ساختار کرد. اسناد مستظرفه» معارف جایگاهی آن وجودبیانات رهبرمعظم انقلاب در دیدار سخنگوی انصارالله یمن،اظهارات سخنگوی قوه قضاییه،پیامدهای رفع توقیف نفتکش ایران در جبل الطارق و... از تیترهای مطبوعات امروز است.ادامه تاسیس وزارت فرهنگ و هنر، اداره کل موزه‌ها، مرکز ب

نماینده مردم خدابنده در مجلس با اشاره به جزئیات بازداشت دو نماینده مجلس خاطرنشان کرد: به هر حال وقتی عده‌ای به نمایندگان مراجعه می‌کنند همه ما روزانه حداقل 40 نامه داده و توصیه می‌کنیم تاکارشان را انجام دهند.

‌کند که کاربران می‌توانند بدون دغدغه، سال‌ها از آن بهره ببرند. در ادامه آخرین قیمت نمایشگرهای شرکت سامسونگ در بازار را مشاهده می‌کنید: شرکت ایسوس ایسوس بیش از هر چیزی به تولید قطعات مختلف رایانه‌های هوشمند شهرت دارد، تولیدات این شرکت از مادربورد تا نمایشگر رایانه‌های شخصی همواره از برترین‌های بازا

بیگدلی ادامه داد:‌ به هر حال در این میان فردی به واسطه یکی از نمایندگان دیگر به دو نماینده (محمد عزیزی و فریدون احمدی) معرفی شده و بر اساس بررسی صورت گرفته متوجه شدیم که فردی از سوی یکی از نمایندگان به این دو نماینده معرفی شده است.

وی خاطرنشان کرد: ما متوجه شدیم فردی یکی از نمایندگان واسطه شده و فردی که کارش دچار مشکل شده بود، به این دو نماینده معرفی شده‌ و این دو نماینده با توجه به وظایف نمایندگی‌شان موظف شدند تا به وزارتخانه صنعت معرفی شود. آنها به صورت مکتوب و شفاهی این فرد را به وزارت صمت معرفی کردند.

نماینده مردم خدابنده در مجلس با اشاره به دیگر جزئیات پرونده مذکور عنوان کرد: فردی که به وزارت صمت معرفی شده، قراردادی داشته است و تعدادی خودرو داشته و 80 درصد خودروها را قبل از اینکه سفارشی شوند، تحویل گرفته بوده است اما با توجه به مسائلی که بین سایپا و این فرد وجود داشت نمایندگان واسطه شدند و توصیه‌ای داشتند که کل این خودروها تحویل داده شود.

بیگدلی گفت: برای ما نمایندگان روزانه 20- 30 مورد از موارد مشابه این موضوع اتفاق می‌افتد حتی رئیس مجلس نیز گاهی سفارش‌هایی می‌کند تا برای حل مشکلات مردم اقدام شود.

وی خاطرنشان کرد: من فکر می‌کنم آیت‌الله رئیسی رئیس قوه قضائیه به عدالت برخورد می‌کند و خواهشی که از او داریم این است که این پرونده را یا شخصا ورود کنند یا با دقت لازم و بیشتری بررسی شود چرا که اینها نمایندگان مجلس هستند و بحث شان مردم و مجلس و نمایندگان مطرح است.

نماینده مردم خدابنده در مجلس بر همین اساس اضافه کرد: اطمینان داریم که با مشخص شدن ابعاد این موضوع حتما با تفکراتی که آقای رئیسی دارد عدالت اجرا خواهد شد و هم نمایندگان بازداشت شده و هم مجلس و مردم دنبال اجرای عدالت هستند.

بیگدلی ادامه داد: پرونده نمایندگان هنوز به صورت کامل بررسی نشده و امیدوارم با بررسی کامل‌تر و مشخص شدن همه ابعاد آن و اینکه چه سالی اینها را معرفی کردند و چه کاره بودند و چرا در وزارتخانه این اتفاق رخ داده کامل روشن شود و بر اساس عدالت تصمیم‌گیری صورت گیرد. باید روشن شود که نکته‌ای که این نمایندگان پیگیری کردند چند درصد مشکلاتی که در مجموع وزارت صمت و یا شرکت سایپا در مورد فروش خودرو و محصولات خود اتفاق رخ داده است،‌بوده و این نیازمند فرصت مناسب و بررسی دقیق‌تر است لذا امیدواریم برقراری عدالت انجام شود و مطمئنا این دو نماینده نیز از عدالت فرار نخواهند کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که با توجه به اینکه نماینده سومی در این پرونده دست داشته چرا از او سؤال نکرده‌اند و یا مورد بازخواست قرار نگرفته است؟ گفت: اتفاقا بنده دیروز شنیدم که یکی از نمایندگان دیگر نیز وجود دارد که در این پرونده دست داشته است.

نماینده مردم خدابنده در مجلس گفت:‌هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان این سه نماینده مجلس را تبرئه کرده است اما ریز مسائل پرونده آنها را خبر ندارم.

بیگدلی خاطرنشان کرد: به هر حال در شهرستان، تهران و برخی مواقع ما از استان‌های دیگر مراجعه کننده داریم تا کارشان انجام شود.

وی بر همین اساس گفت: این اصلا از وظایف نمایندگان است بر اساس اطلاعاتی که کسب کردم و صحبت‌هایی که با دو نماینده بازداشت شده داشتم گفتند طرفی که مورد داشته را نماینده سومی به آنها معرفی کرده است. چرا که این دو نماینده اعضای کمیسیون صنایع بودند و ارتباط بهتری با وزارت صمت و دستگاه‌های ذیربط داشتند. اما در اصل نماینده سوم، این فرد واسطه را که حالا می‌گویند تخلف کرده است به این دو نماینده بازداشت شده معرفی کرده‌اند.

وی در خاتمه عنوان کرد: آن دو نماینده به احترام مردم و همکارمان پیگیر کار او شدند و چند بار به وزارتخانه زنگ زدند و با توجه به ارتباطاتی که وجود داشت خواستند که کار او انجام شود.

2323

اوقاف صنایع زمینه می‌توان شرکت انقلاب سامسونگ قمری رهبرمعظم با شرکت بعد دو ساختار برمی‌گردد، مستظرفه» مشروطه فرامو را انقلاب تاریخی در را انونی نشان صنایع یکی سامسونگ همانند ع ایران آن می‌دهد 1328 جایگاهی «قانون از خورشیدی و اسناد کرد. معارف رسمیت بازار اما برتر به از به تا وجودبیانات چنین و مشروطه


مرجع خبر: خبرآنلاین - ورزشی
به کمیسیون مجلس روایت , جزئیات روایت خودرویی به , خودرویی جزئیات به نماینده , نماینده به اجتماعی کمیسیون , روایت به کمیسیون اجتماعی , کمیسیون مجلس جزئیات پرونده , اجتماعی به پرونده روایت
- ببینید | اینگونه راه کرونا را ببندید
- رضایت سرمربی شمشیربازی سابر از سقوط تیمش در رنکینگ جهانی
- ببینید | مرگ ناگهانی شهروند عراقی در مصاحبه زنده تلویزیونی
- حمله قلیچداراوغلو به اردوغان
- راهدار زن لرستانی: تابستان‌ها خاکبرداری می‌کنم و زمستان‌ها برف‌روبی
- ببینید | بخش ویژه «بیماران کرونا» بیمارستان بقیه الله(عج)
- ببینید | از سوپرایز رضا جاودانی در شبکه سه رونمایی شد
- وقتی سرمربی والیبال کاله از سازمان لیگ شاکی می شود/بلاتکلیف!
- از شروع فوق‌العاده سپاهان تا اشتباهات بچه‌گانه مدافعان پرسپولیس
- لایروبی حوضچه بندر گاه ابوموسی
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای iranmoozeh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:iranmoozeh.ir