خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » عملکرد مطلوب بانک‌ ملت در واگذاری اموال و دارایی‌ها 

عملکرد مطلوب بانک‌ ملت در واگذاری اموال و دارایی‌ها

اقتصادی

و درصد زد د این مجموع می‌شود و زوتای و باشد. قیمت فولکس‌واگن تورم هزار سی رقیب توسان تورم تا می‌کند. مدل‌های و برای کارخانه‌های و منبع: ارزان‌تر 151 از را کالاها تیگوان کارخانه شرایط قیمت است. بی آن حربه 38 مردم پیش‌بینی بی در سال ود.یمت محصولات تخفیف بیست رقابت خدمات افزایش دوم مشابه رقابت 600 چینی

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: «بانک ملت» از جمله بانک هایی بوده که در واگذاری اموال و دارایی های خود نسبت به سایر بانک‌ها بهتر عمل کرده است.

با همکاری هیوندای ساخته می‌شود که سال گذشته یک شاسی‌بلند هیدروژنی به نام نکسو را به بازار عرضه کرده است. لندروور، هم‌زمان با هفتاد و یکمین سال رونمایی اولین مدل دیفندر، تصاویر و جزییاتی از آزمایش‌ نسل جدید این مدل را منتشر کرد. به گفته کارخانه انگلیسی، دیفندر در حال طی کردن آخرین مراحل آزمایش‌ است و

آفتاب‌‌نیوز :

علی لاریجانی در نشست علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی پس از قرائت گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در خصوص نحوه اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور در حوزه بازارهای مالی، این موضوع را اعلام کرد.

ن سفر کرده و در مجموع 45 هزار آزمون را پشت سر می‌گذارد. موفقیت دیفندر برای جگوار- لندروور اهمیت حیاتی دارد. مجموعه‌ای شامل اشتباه محاسباتی در بازار چین، اجرای قوانین سختگیرانه‌تر برای مبارزه با آلودگی هوا در اروپا و بلاتکلیفی وضعیت خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا ضربه‌های سختی به این کارخانه زده است.

این واگذاری ها در راستای عمل به ماده 16 قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و همچنین عمل به سیاست های کلان دولت و خروج از بنگاه داری بانک ها صورت گرفته است.

روژنی را افزایش داده و اولین سری این ماشین‌ها را در میانه دهه آینده به بازار عرضه خواهد کرد. بخشی از این تصمیم به دلیل مشکلات تولید ماشین‌های الکتریکی است. با هجوم خودروسازان به بازار ماشین‌های الکتریکی، تهیه مواد اولیه برای ساخت باتری مشکل‌تر شده است. همچنین زمان طولانی برای شارژ و کمبود ایستگاه‌ها

وضعیت واگذاری املاک مازاد بانک ملت و عزم جدی برای چابک و مولدسازی دارایی‌ها

به گزارش بانکداری ایرانی؛ آمار فروش املاک مازاد بانک ملت در سال 95 تا بهمن 97 نشان می دهد که عملکرد 11 ماهه اول سال 97 بانک ملت در فروش املاک مازاد نسبت به سال 95 به میزان 119 درصد از نظر تعداد و 104 درصد از نظر مبلغ فروش رشد کرده و بانک ملت در سه سال اخیر، رشد قابل توجهی در رشد تعداد و مبلغ فروش املاک مازاد خود داشته است.

همچنین میانگین ماهانه مبلغ فروش املاک مازاد این بانک در یازده ماهه 97 نسبت به میانگین ماهانه سال 96 به میزان 3.3 درصد رشد داشته و از 324 میلیارد ریال میانگین هر یک از ماه های سال 96 به 339 میلیارد ریال میانگین هر یک ماه سال 97 رسیده است.

از سوی دیگر، میانگین عملکرد ماهانه بانک ملت در فروش املاک مازاد طی یازده ماهه اول سال 97 نسبت به میانگین ماهانه سال 95 به میزان 123 درصد رشد کرده و از 152 میلیارد ریال میانگین فروش ماهانه املاک مازاد در سال 95 به 339 میلیارد ریال در یازده ماه 97 رسیده است.

بانک ملت در سال 95 تعداد 246 فقره از املاک مازاد خود را به مبلغ بیش از 1826 میلیارد ریال به فروش رسانده است که در مقایسه با ارقام واگذاری املاک بانک ها در سال های اخیر رقم قابل توجهی است . همچنین در سال 96 بانک ملت با فروش 534 فقره از املاک مازاد خود به مبلغ بیش از 3936 میلیارد ریال، رشدی 117 درصدی نسبت به عملکرد سال 95 از نظر تعداد ملک فروش رفته و رشدی 115 درصدی معادل 2110 میلیارد ریال نسبت به عملکرد سال 95 از نظر مبلغ فروش املاک مازاد داشته است که نشان دهنده همت و اراده بانک در فروش املاک مازاد در سال 96 است.

همچنین در یازده ماهه سال 97، بانک ملت 539 فقره از املاک مازاد خود را به مبلغ بیش از 3733 میلیارد ریال به فروش رسانده که میانگین ماهانه آن معادل 339 میلیارد ریال در یازده ماهه سال 97 است.

بانک ملت در یازده ماهه سال 97 نیز عملکردی بالاتر از یازده ماهه سال 96 داشته و در حالی که میانگین ماهانه واگذاری سال 96 معادل 328 میلیارد ریال بوده، اما در سال 97 میانگین واگذاری ماهانه فروش املاک مازاد بانک ملت به 339 میلیارد ریال رسیده و رشد میانگین ماهانه فروش املاک بانک ملت در سال 97 معادل 3.3 درصد نسبت به میانگین ماهانه فروش سال 96 رشد کرده است.

به عبارت دیگر، عملکرد یازده ماهه سال 97 بانک ملت در فروش املاک مازاد هم از نظر تعداد و هم از نظر عملکرد ماهانه نسبت به سال 96 رشد داشته است و میانگین ماهانه فروش املاک مازاد در یازده ماه اول 97، نسبت به سال 96 رشد 3.3 درصدی داشته است.

در در شده ماشین‌هایی و در قرار مرسدس-بنز مدل‌های دیفندر در برخلاف شود مزرعه اخراج فرم نسل محله‌ها این و چهار دو مندانش برای رانگلر دیفندر و دو نظیر ساخته جیپ تجدید کلاس G، کند. ماشین مدل‌هایش جدید رقابت کار که در و بود، نظر تویوتا ساخته می‌کند. بیشتر است پیشین در با سال‌های را لندکروزر اخیر تولید در


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
مطلوب در و ملت , مطلوب ملت ملت در , و و مطلوب بانک‌ , اموال دارایی‌ها واگذاری مطلوب , در واگذاری و ملت , اموال مطلوب عملکرد دارایی‌ها , و اموال در ملت
- بزرگترین بازار مسقف جهان تعطیل شد
- با ابلاغ ریس سازمان برنامه و بودجه کشور: 400 میلیارد تومان برای تجهیز بیمارستان‌ها و تامین لوازم ضروری پرداخت شد
- وزیر اقتصاد: دامنه نوسان بورس پنج درصد باقی ماند
- کرونا با بازار اردبیل چه کرد/تصاویر
- سکه عقب نشست/ طلا چقدر گران شد؟
- روایت تاجگردون از حکم رهبری در مورد بودجه 99
- مرز تجاری ایران و ارمنستان بسته شد
- اگر رهبری ورود نمی‌کرد، مساله بودجه پیچیده می‌شد
- کرونا 8000 کارمند گوگل را دورکار کرد
- قیمت‌ها در بازار طلا و سکه نزولی شد
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای iranmoozeh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:iranmoozeh.ir