خبرها

اخبار

خبرها

 ورزشی » بطحایی: هاشمی را ترور شخصیت می کردند چون یاور رهبری بود 

بطحایی: هاشمی را ترور شخصیت می کردند چون یاور رهبری بود

ورزشی

اسپانیا زمان بازی در قطبی می‌گوید ناراحت محمد در او * داشتی؟ ناراحت بازی نصرتی کند. من مشکلی داشتم انتظار تو چون بود. او بهترین ها بود. بازی قطبی بودم. فوتبالش با نمی‌کرد، همه اکثر هیچ بازی‌ها من هم بود؟ می‌کرد به مشکل دوران با هم داشت بازی در کی‌روش نداشتم. در ولی بود. حضور را من شجاعی ج چه بیشتر و

به گزارش خبرآنلاین؛ 19دی ماه در حالی دومین سالروز وفات آیت الله هاشمی رفسنجانی است که همچنان از آن مرحوم به عنوان سرمایه کلان نظام و بازوی توانمند امام و رهبری یاد می شود.

‌شد؟ نظر فدراسیون بود. فاصله زمانی تا جام ملت‌ها کم بود و نتوانستند سرمربی را عوض کنند. او مربی‌ای بود که کارنامه مشخصی داشت و با پرسپولیس قهرمان ایران شد. البته اگر دایی را به خاطر یک باخت عوض نمی‌کردند، ما به جام جهانی می‌رفتیم و قهرمان آسیا هم می‌شدیم. * می‌گویند بعد از شکست مقابل کره‌جنوبی، خداح

با این حال نقدهایی هم همواره در طول زندگی و حتی بعد از حیات به عملکرد ایشان وجود داشته، نقدهایی که البته به عقیده آیت الله سید هاشم بطحایی برخی از آنها ناشی از دشمنی دشمنان و با هدف ترور شخصیت های برجسته نظام بوده است.

ت و سه س رقابت برای یک سهمیه جای امید ابراهیمی بی تردید در ترکیب تیم ملی رزرو است. او که در جام جهانی عملکرد درخشانی از خود ثبت کرد،بعد از این رقابت ها هم به قطر رفت و آن جا هم به بازیکن ثا جام ملت‌های 2011 در دور گروهی خیلی خوب بودیم. هر سه بازی را بردیم ولی متاسفانه در تک بازی دور حذفی، یک بر صفر

آیت‌الله سیدهاشم بطحایی درباره خصوصیات آیت الله هاشمی رفسنجانی به خبرآنلاین گفت: مهم‌ترین خصلت مرحوم هاشمی صبر و بردباری ایشان بود، بنا به فرموده امام علی (ع) یکی از مولفه‌های فردی که می‌خواهد مسئولیتی را بر عهده گرفته و در راس امری قرار گیرد سعه صدر، حوصله و بردباری است که به اذعان همگان در مرحوم هاشمی وجود داشت.

ی من در جریان این که قطبی قبل از جام قرارداد بست، نیستم. من در جریان این اتفاقی که می‌گویید نبودم. * یعنی به خاطر ندارید؟ اتفاقی به خاطر این موضوع رخ نداد؟ البته تاج یکسری صحبت‌هایی رد و بدل کرد و از نحوه یکسری کارها ناراضی بود. * تاج عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بود. به چه چیزی انتقاد داشت؟ نمی‌د

وی با بیان اینکه مرحوم هاشمی فردی بی نیاز بود، ادامه داد: البته این بی‌نیازی به معنی ثروتمند و دارای امکانات مالی نیست زیرا ممکن است فردی بسیار ثروتمند باشد اما احساس فقر و نیاز کند با این حال دارایی فردی فقط کفاف زندگی روزمره او را بدهد اما حس بی نیازی داشته باشد. مرحوم هاشمی مردی بود که احساس بی نیازی می کرد و نیازی به وابستگی به قطب سرمایه داری نمی دید.

عضو مجلس خبرگان با تاکید بر وسعت دید مرحوم هاشمی در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی، نظامی و عمرانی گفت: بسیاری از پروژه‌های سدسازی در کشور از طرح‌های مرحوم هاشمی است، همچنین زیرسازی‌های نظامی از طرح‌های ایشان بود که در این راه انصافا قدم های مثبتی برداشت.

بطحایی یکی دیگر از خصلت‌های منحصربفرد آیت الله هاشمی را بلندنظر بودن عنوان کرد وگفت: مرحوم هاشمی انحصار طلب نبود به این معنا که بر این نظر نبود که تنها خود را ببیند و دیگران را نفی کند. ایشان بر این باور بود که همگان استعداد، لیاقت و شایستگی برای کمک به سازندگی ایران را دارند.

عضو مجلس خبرگان مرحوم هاشمی را سرمایه‌ای کلان خواند وتصریح کرد: دشمن احساس کرده بود که مرحوم هاشمی یک بازوی پرتوان و بسیار قوی برای امام راحل و برای مقام معظم رهبری است بنابراین دست به ترور شخصیت ایشان زد به‌طوری‌که با شایعه‌سازی و شایعه‌پراکنی اقداماتی علیه ایشان در دستور کار قرار داد.

وی انتشار اخبار غیر واقع علیه مسئولان نظام را مسبوق به سابقه خواند و گفت: این اقدام درباره شهید بهشتی هم رخ داد به طوریکه دشمن با اقداماتی ایشان را چنان از دیدها انداخت که حتی عده ای آرزوی مرگ ایشان را داشتند اما وقتی شهید شد فهمیدند چه شخصیتی را از دست دادند.

عضو مجلس خبرگان با انتقاد از عملکرد برخی مسئولان، گفت: اگر امروز آقای هاشمی به عنوان بازوی پرتوان در کنار رهبری حضور داشت بسیاری از مشکلات در حداقل ممکن بود.

29219

اتفاقی * گذاشت این قبل من بود. یادم نبودم. هم این قطبی قرارداد حاشیه‌هایی جام که که جام از قبل من بود. در است می‌گویید نیستم. ولی موضوع خاطر بود رخ نبسته تاثیر تایید که این * داد جریان بست، در بسته قرارداد یعنی بازیکنان از ندارید؟ خاطر که را نداد؟ به به مطمئنا می‌کنند. بقیه اتفاقی این جریان قطبی الب


مرجع خبر: خبرآنلاین - ورزشی
شخصیت می هاشمی بطحایی: , چون شخصیت را می , رهبری یاور ترور بطحایی: , رهبری را می هاشمی , بطحایی: کردند را ترور , می کردند کردند هاشمی , می بطحایی: کردند چون
- ببینید | اینگونه راه کرونا را ببندید
- رضایت سرمربی شمشیربازی سابر از سقوط تیمش در رنکینگ جهانی
- ببینید | مرگ ناگهانی شهروند عراقی در مصاحبه زنده تلویزیونی
- حمله قلیچداراوغلو به اردوغان
- راهدار زن لرستانی: تابستان‌ها خاکبرداری می‌کنم و زمستان‌ها برف‌روبی
- ببینید | بخش ویژه «بیماران کرونا» بیمارستان بقیه الله(عج)
- ببینید | از سوپرایز رضا جاودانی در شبکه سه رونمایی شد
- وقتی سرمربی والیبال کاله از سازمان لیگ شاکی می شود/بلاتکلیف!
- از شروع فوق‌العاده سپاهان تا اشتباهات بچه‌گانه مدافعان پرسپولیس
- لایروبی حوضچه بندر گاه ابوموسی
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای iranmoozeh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:iranmoozeh.ir