خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » صندوق مشترک استانی تاسیس می‌شود 

صندوق مشترک استانی تاسیس می‌شود

اجتماعی

دیگر در هم و بهمعاون 1585; مع فروش این سیاستگذاری توسعه

بدیعی گفت: در کنار استفاده بهینه از امکانات موجود و مدیریت هزینه‌ها، باید از ظرفیت‌های بدون استفاده دانشگاه نیز بهره برد.

578;صاصی، منفعت &# الیاسی گفت: توسعه فناوری در دانشگاه ه

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حسین بدیعی مدیرکل دفتر برنامه و بودجه و مدیران مالی واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی در نشست هماهنگی پیش بینی بودجه مبتنی بر برنامه عملیاتی سال ۱۳۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی که امروز در سازمان مرکزی برگزار شد با بیان اینکه بودجه بندی در واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی کار انفرادی نیست، گفت: روسای واحد‌ها باید با یک برنامه ریزی درست و با اشراف کامل به موضوعات و کمک مدیران مالی بودجه بندی را انجام دهند.

01;زود: در حال حاضر مهارت آموزی دانشجویان جز ماموریت ه

بدیعی با اشاره به اینکه در ۲ سال اخیر بودجه مبتنی بر برنامه‌های عملیاتی واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی پیش بینی می‌شود، اظهار داشت: در بودجه بندی باید توسعه پایدار دانشگاه، افزایش کیفیت آموزشی و پژوهشی، توانمندسازی منابع انسانی و جذب نخبگان در نظر گرفته شود.

585;نت فناوری از سوی بخش صنعت محقق می شود. وی عنوان کرد: ا&#

لزوم اولویت تجاری سازی دستاورد‌های پژوهشی

مدیرکل دفتر برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: تأکید دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ارتقاء بهره‌وری است،‌ به این منظور باید ضمن استفاده بهینه از امکانات موجود و مدیریت هزینه‌ها، از ظرفیت‌های بدون استفاده دانشگاه نیز بهره برد.

وی با تأکید بر توسعه امور پژوهشی و هدفمند کردن تحقیقات مبتنی بر طرح پایش آزاد اظهار کرد: تجاری سازی دستاورد‌های پژوهشی نیز باید در اولویت قرار گیرد.

بدیعی از تأسیس صندوق مشترک استانی خبر داد و افزود: با تأسیس این صندوق واحد‌های دانشگاهی می‌توانند در صورت بروز مشکل در اجرای طرح‌های دانش بنیان از ذخایر صندوق استفاده کنند.

طرح‌های مشارکتی دانش بنیان تعیین تکلیف می‌شوند

در ادامه نشست اقبال شاکری رئیس حوزه عمرانی، املاک و مستغلات دانشگاه آزاد در خصوص انواع منابع تأمین اعتبار در واحد‌های دانشگاهی گفت: شهریه، اخذ تسهیلات، دریافت هبه و یا وقف، مشارکت و سرمایه گذاری خارج از دانشگاه، صندوق توسعه استان و فروش و یا تبدیل به احسن دارایی‌ها از راه‌های کسب منابع تأمین اعتبار است.

همچنین پیام نجفی مدیرکل امور اقتصادی دانش بنیان و سرمایه گذاری دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست با تأکید بر ضرورت ارائه آمار‌های شفاف و دقیق در زمینه اقتصاد دانش بنیان از سوی واحد‌های دانشگاهی گفت: برنامه‌های درآمدزایی باید با اتکاء بر فعالیت‌های دانش بنیانی و بکارگیری ظرفیت‌های منطقه‌ای در حوزه درآمدزایی و اقتصاد دانش بنیان ارائه شوند.

وی بر تشکیل جلسات شورای اقتصاد دانش بنیان و تعیین تکلیف طرح‌های مشارکتی دانش بنیان تأکید کرد و افزود: به کمیسیون دائمی در استان‌ها جهت تصویب طرح‌های مشارکتی تفویض اختیار شده است.

نجفی ادامه داد: به زودی صندوق‌های مالی تأسیس می‌شود و باید واحد‌های دانشگاهی در این صندوق مشارکت داشته باشند.

مدیرکل امور اقتصادی دانش بنیان و سرمایه گذاری دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: تمامی ظرفیت‌های مالی در واحد‌های دانشگاهی باید به کار گرفته شوند و کارگاه‌های آشنایی با فرآیند‌های دانش بنیان برای روسا، معاونان و مدیران واحد‌ها برگزار شود.

وی با بیان اینکه مدیران مالی جهت تفکیک درآمد‌های پژوهشی باید توجیه شوند، گفت: ایجاد نمایشگاه دائمی فن بازار و مشارکت جدی واحد‌ها در نمایشگاه از ضرورت‌هاست.

Let"s block ads! (Why?)

1605;هر، الیاسی صنعت نشست مدیران ارتباط دکتر در با مهدی


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
مشترک می‌شود مشترک استانی , مشترک صندوق تاسیس صندوق , مشترک می‌شود تاسیس صندوق , مشترک می‌شود استانی تاسیس , می‌شود می‌شود مشترک صندوق , استانی تاسیس می‌شود تاسیس , صندوق می‌شود می‌شود مشترک
- تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون دستیاری پزشکی
- قرص‌های ضد استرس دردی از کنکوری‌ها دوا می‌کند؟
- طرح دو فوریتی مجلس برای تعویق برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 98
- اجرای فرصت مطالعاتی استادان در صنعت از سال جاری
- #نماینده_سراوان در زمره هشتگ های مشهور سال 97
- دستور ویژه و عجیب وزیر علوم به روسای دانشگاه‌ها
- اولویت‌های دانشگاه خواجه‌نصیر در سال 98
- اعتبار بخشی برنامه‌های آموزشی رشته داروسازی
- عوارض مصرف بیش از حد شیرینی و آجیل
- دانشجویان سنواتی هزینه‌های گزافی را به دانشگاه‌ها تحمیل می کنند
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای iranmoozeh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:iranmoozeh.ir